ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 1 مهر 1397 )

  • سفرنامه ی رایگان به آفریقا

سفرنامه ی رایگان به آفریقا

سفر یک ساله به آفریقا با هیچهایک | دختری که بدون هزینه به آفریقا سفر کرد !!

نمی دانم که تا به حال درمورد هیچهایک یا کوله گردی چیزی شنیده اید یا نه. موضوعی که در چند سال اخیر بین مردم ایران رواج یافته و محبوبیتش بالا رفته، هرچند هنوز هستند کسانی که انجام این کار را نفی می کنند، به خصوص برای دختران.

موضوع از این قرار است که شما بدون هیچ وسیله نقلیه و بدون تقریبا هیچ هزینه ای به سفر به دور دنیا می پردازید. کافی است که تنها یک کوله بردارید، لوازم شخصی و ضروریتان را درونش بگذارید و در کنار جاده بایستید. مطمئنا کسانی پیدا می شوند که شما را برسانند. در طول سفر نیز می توانید مهمان شوید، چادر بزنید یا در ازای اقامت، کار کنید، البته هیچهایک شرایط و قوانین خاص خودش را دارد که تا از آن ها مطلع نباشید و نتوانید انجامشان دهید، بهتر است که به هیچهایک نپردازید.

 مطلبی که می خوانید درمورد دختری 24 ساله به نام مونیکا ست که یک سال پیش تصمیم به هیچهایک می گیرد و مقصد انتخابی اش قاره آفریقا می باشد. او سفرش را از شرم الشیخ مصر آغاز نموده و به تنهایی به کشورهای مصر، سودان، کنیا، اوگاندا، رواندا، تانزانیا، موزامبیک، سوازیلند، آفریقای جنوبی و بوتسوانا سفر می کند.

مونیکا برای سفرش هیچ هزینه ای پرداخت نکرده و زندگی خود را در طول این سفر از طریق چادر زدن، مهمان شدن در منزل بومی ها و حتی اقامت در پاسگاه پلیس گذرانده و گاهی هم به کار در مزرعه یا آشپزخانه پرداخته تا خرج سفرش تامین شود. او در سفر به دور تا دور آفریقا عکس هایی از طبیعت وحشی این منطقه و همچنین مردم بومی و محلی آفریقا گرفته تا به همه نشان دهد که یک دختر می تواند روی پای خودش بایستد و طوری زندگی کند که دلش می خواهد.

 خلاصه مونیکا از دوران خوش سفرش با ما می گوید و تجربیاتی که کسب کرده، هرچند که مطابق معمول اتفاق های بدی هم افتاده، مثلا در کنیا به اتهام تروریست بودن، چند روزی را در زندان گذرانده و یا در لوساکا از او دزدی شده و....

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت