ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 1 مهر 1397 )

  • آشنایی با قسمت های مختلف هواپیما

آشنایی با قسمت های مختلف هواپیما

به نظر شما بهترین صندلی در هواپیما کدام است؟

این سوال جواب های زیادی دارد، اینکه بهترین صندلی در هواپیما کدام یک از صندلی های آن می تواند باشد کاملا بستگی به اولویت های شما به عنوان مسافر دارد. با الی گشت همراه باشید تا با توجه به تحقیقاتی که انجام شده به شما بگوییم که با توجه به خواسته هایتان کدام صندلی برای شما مناسب تر است.


1. اگر جایی کاملا امن و ایمن می خواهید

همیشه ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی بر این عقیده هستند که همه صندلی ها از نظر ایمنی مثل هم هستند اما این طور به نظر می آید که ایمنی بعضی از صندلی ها از صندلی های دیگر بیشتر است. در تحقیقات سال ۲۰۰۷ مشخص شد که مسافرانی که در نزدیکی دم هواپیما می نشینند به احتمال ۴۰ درصد بیش از آن هایی که در ردیف های جلوی هواپیما هستند در هنگام سقوط جان سالم به در می برند. پس اگر نگران ایمنی خودتان هستید تا جایی که می توانید به سمت عقب هواپیما بروید.

2. اگر می خواهید سریع از هواپیما خارج شوید

اگر فقط یک کیف دستی برداشته اید و می خواهید زودتر خودتان را به  نزدیک ترین شهر ممکن برسانید، اگر دلتان می خواهد مدت زمانی ماندن در هواپیما را به کمترین مقدار خود برسانید و زمان بیشتری را در شهر مقصد باشید باید در جلوی هواپیما در سمت چپ بنشینید در این قسمت درب خروج هواپیما قرار دارد و از اینجا مسافران از هواپیما خارج می شوند، اینطوری می توانید اولین نفری باشید که از هواپیما خارج می شود.

 


3. اگر می خواهید در هواپیما بخوابید

با صدای همیشگی  موتور و نداشتن جای مناسب، خوابیدن در ارتفاع ۳۵ هزار پایی کمی سخت است اما بعضی از صندلی ها نسبت به بعضی دیگر راحت تر هستند و کمک می کنند تا راحت تر خوابتان ببرد. صندلی هایی که در کنار پنجره قرار دارند کمک می کنند تا سرتان را روی آن ها تکیه دهید و خواب راحتی را تجربه کنید. همچنین در آنجا لازم نیست هر بار که مسافر کناری شما خواست از جایش بلند شود از خواب بیدار شوید تا او رد شود. صندلی ای در کنار پنجره در ردیف جلو که ساکت تر است محل مناسبی برای خوابیدن می باشد.


4. اگر می خواهید تجربه غذا خوردن بهتری داشته باشید

در قسمت جلوی هواپیما ساکت تر است و رطوبت بیشتری دارد و به همین دلیل بر اساس تحقیقات تغذیه ای در جلوی هواپیما مزه غذاها بهتر به نظر می آید. هوای خشک کابین و صدای بلند موتور هواپیما باعث می شود که نتوانیم مزه و بوی غذا و آشامیدنی خود را به درستی بفهمیم پس اگر می خواهید مزه غذا را بهتر حس کنید تا جایی که می توانید به کابین خلبان نزدیک تر شوید، با اینکه ممکن است در آن جلو به شما آخرین نفر غذا برسد!


5. اگر تکان خوردن های هواپیما را دوست ندارید

وقتی همه ی قسمت های هواپیما می لرزد صندلی هایی هستند که در آن ها شدت لرزه ها کمتر حس می شوند. در وسط هواپیما در بالای بال ها بنشینید در آنجا هواپیما ثابت تر است و لرزه های کمتری دارد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت