ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( سه شنبه 23 مرداد 1397 )

  • عکس های هتل 3 ستاره میفر دبی در تور دبی

عکس های هتل 3 ستاره میفر دبی در تور دبی

برخی از هتل های 3 ستاره دبی با امکانات و موقعیت خوبی که دارند نسبت به دیگر هتل های رده بالاتر از استقبال بیشتری از شوی گردشگران تور دبی برخوردارند . یکی از این گزینه ها هتل میفر دبی mayfair hotel dubai است که با بودجه و سلیقه مهمانان سازگار است.در عکس های هتل میفر دبی وقعیت و امکانات آن را مشاهده کنید

http://www.dubaiiran.com مشخصات هتل میفر دبی

 

 عکس های هتل میفر دبی

 photos of mayfair hotel dubai

هتل میفر دبی

mayfair-hotel-dubai

هتل 3 ستاره می فر دبی

 تور دبی هتل می فر

 

جهت رزرو تور دبی هتل میفر با همکاران ما در آژانس سعادت سیر گیتی تماس بگیرید تور دبی تخصص ماست

 

عکس های هتل میفر دبی

قیمت هتل میفر دبی

 امکانات هتل می فر دبی

هتلmay fair دبی

 

سعی ما بر این است تا در تور دبی بهترین گزینه را از بین هتل های 3 ستاره دبی , هتل های 4 ستاره دبی و هتل های 5 ستاره دبی بهترین گزینه را با توجه به قیمت و امکانات و موقعیت مکانی به شما معرفی کنیم.با ما تماس بگیرید

 

سعادت سیر گیتی مجری مستقیم تور دبی

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت