ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( سه شنبه 23 مرداد 1397 )

  • شهر شناور دبی+عکس و نقشه

شهر شناور دبی+عکس و نقشه


شهر شناور دبی

Floating City In Dubai

تا به حال دبي هر چه که خواسته توانسته با پول نفت و تکنولوژي مدرن و پيشرفته و تخيل هاي زيباي برخي انسانها بسازد اما آيا اين پروژه عظيم ،شهر دريايي  و يا شهر شناور دبی را خواهند ساخت؟ آيا امکان برگزاری تور دبي و تورهاي دبي را در شهر شناور دبی تا چند سال ديگر وجود خواهد داشت؟و این شهر به یکی از دیدنی های دبی برای جذب گردشگر تبدیل خواهد شد؟

 

شهر شناور دبی


ايده ساخت شهرهاي شناور چيز جديدي نيست و مدتي است که ذهن بشر امروز را مشغول خود ساخته است، افزايش جمعيت دنيا و کمبود زمين براي سکونت و هزاران عامل ديگر باعث و باني چنين طراحي‌ها و ايده‌ها مي‌باشد.که ممکن است به یکی از مکان های دیدنی دبی تبدیل شود.

 

شهر شناور دبی


به هر حال طراحي مدرن و زيباي آن واقعا شگفت انگيز وتخيلي است، گنجايش اين شهر شناور 50,000 خانه مي‌باشد که شهري است براي سال 2100، انرژي اين شهر ازطريق انرژي خورشيدي تامين مي‌شود و شهري سبز است و سوخت‌هاي فسيلي و کثيف کننده محيط زيست  در آن جايي ندارند

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت