ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( سه شنبه 23 مرداد 1397 )

  • باغ وحش دبي +عکس+نقشه

باغ وحش دبي +عکس+نقشه


باغ وحش دبي

Dubai Zoo

 

باغ وحش دبي يکي از نقاط ديدني دبی است که ساليانه تعدادي زيادي از گردشگران از مناطق داخل و خارج امارات به سويش مي‌شتابند. قديمي‌ترين باغ وحش در منطقه عربستان است. اين باغ وحش در منطقه زيباي جميرا واقع شده‌است. در اينجا از گونه‌هاي نادر شامپانزه و گربه وحشي عربي نگهداري مي‌شود.  گونه هایی از پستانداران، پرندگان، خزندگان و ماهي‌ها در اين باغ وحش زندگي مي‌کنند.

باغ وحش دبيگونه‌هاي عربي اين باغ وحش عبارتند از: غزال، بز کوهي، سياه گوش، روباه، گرگ، کفتار، پلنگ، گربه وحشي، مار، راسو و سوسمار، جوجه‌تيغي، خرگوش . فلامينگو، قره قاز، از انواع پرندگان: حواصيل، مرغ نوروزي، عقاب، لاشخور، کرکس، تيهو، فاخته، قُمري کبک، جغد و ساير پرندگان زينتي نگهداري مي‌شود.گونه‌هاي در خطر انقراض نيز مانند گوسفند مخصوص شمال آفريقا، ببر سيبري و بنگالي، گرگ عربي، کفتار، گربه وحشي، غزال کوچک آفريقايي، گوريل و شامپانزه نيز در اين باغ وحش نگهداري مي‌شوند.

باغ وحش دبي

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت