ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 1 مهر 1397 )

  • پارک آبی سرزمین عجایب تور دبی+عکس+نقشه

پارک آبی سرزمین عجایب تور دبی+عکس+نقشه

پارک آبی سرزمین عجایب

Wonderland Waters Park Dubai


يکي از منحصر بفردترين پارک هاي سرگرمي در منطقه خاورميانه.پارک آبی سرزمین عجایب است اين پارک از سه بخش تشکيل گرديده است: خيابان اصلي، پارک سرگرمي ها و پارک آبيکه در هر بخش سرگرمي ها و تفريحات مختلفي ارائه مي گردد.زماني که از پل قرهود در نزديکي پارک کنار خور عبور مي کنيد، متوجه سقف هايي رنگارنگ و درخشان خواهيد شد. اينجا سرزمين عجايب است.

 

پارک آبی سرزمین عجایب

از پرتاب شدن توسط يک شاتل با سرعت 130 کيلومتر در ساعت به ارتفاع 64 متري در عرض 2.5 ثانيه گرفته تا يک شترسواري آرام. و در کنار اينها مي توانيد از ساير امکانات اين پارک مانند استخرها، فروشگاه هاي عرضه مواد غذايي و نوشيدني و غيره استفاده نماييد.تعداد بسيار زيادي از دستگاه ها و ماشين ها و وسايل بازيتمامي سنين را به هيجان وا مي دارد. همه چيز براي تفريح و هيجان  در هیجان انگیزترین مرکز تفریحی دبی مهياست.

 

پارک آبی سرزمین عجایب

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت