ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( سه شنبه 23 مرداد 1397 )

  • خانه شيخ سعيد آل مکتوم دبی+عکس

خانه شيخ سعيد آل مکتوم دبی+عکسخانه شيخ سعيد آل مکتوم دبی

Saeed Al Maktoum House Dubai


خانه شيخ سعيد آل مکتوم در نزديکي خور دبي واقع شده است. این خانه یکی از مکان های تاريخي و دیدنیهای دبي ويکي از نقاط ديدني امارات متحده عربي است که ساليانه تعدادي زيادي از گردشگران از مناطق داخل و خارج امارات به سويش مي‌شتابند.درب تمام اتاق هاي اين خانه به روي حياط زيباي آن باز مي شود. اين اتاق ها به فرش، اثاثيه و تصاويري زيبا مزين شده اند. چشم انداز گالري طبقه بالاي اين خانه زيبايي از خور را در زير پاهايتان قرار مي دهد.خانه شيخ سعيد المکتوم علاوه بر جاذبه هاي معماري، جاذبه هاي ديگري نيز دارد.خانه شيخ سعيد المکتوم در سال ۱۹۸۶ بازسازي شد و تبديل به آخرين نمونه باقي مانده از بناهاي قديمي عربي با معماري عالي شد. دو بال خانه تبديل به گالري هايي شده است که عکس هايي که در قرن بيستم از دبي گرفته شده است در آن به نمايش گذاشته مي شود.

خانه شيخ سعيد آل مکتوم دبی

بسياري از عکس هايي که در سال هاي ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۰ گرفته شده اند، روزهايي را يادآور مي شوند که دبي در حال تبديل شدن به منطقه اي صنعتي و تجاري بود. خانه شيخ سعيد المکتوم همچنين شامل مجموعه نفيسي از سکه ها، تمبرها و کتب قديمي مي باشد.مجلس امارات در اين خانه برگزار مي شد و تصميمات مهم مملکتي در آنجا گرفته مي شد.اين بنا در قرن نوزدهم ساخته شد و تا اواسط قرن نوزدهم مرکز قدرت امارات بود. سازنده خانه شيخ سعيد المکتوم جد شيخ حاضر بود که از سال ۱۹۱۲ تا زمان مرگش در سال ۱۹۵۸ بر امارات حکومت کرد.

 

خانه شيخ سعيد آل مکتوم دبی

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت