ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 1 مهر 1397 )

  • تور دبی ارزان-بهار زمستان بهمن- یک راه حل ما برای آن داریم اما...

تور دبی ارزان-بهار زمستان بهمن- یک راه حل ما برای آن داریم اما...

تور دبی ارزان Cheap Dubai tour چگونه ما می توانیم به یک تور ارزان برویم

یک را حل اون اینکه هتل را از هتل های سه ستاره دبی انتخاب کنیم تا اقامت ما ارزان دربیایید

دیگر اینکه بلیط دبی را از کلاسهای پایین پروازی انتخاب کنیم که اصطلاحا می گویند اکونومی

و یک راه حل دیگه اینکه از تور های دقیقه نودی استفاده کنیم

اما تورهای دقیقه نود دبی(تور دبی ارزان قیمت ) چیست؟

همانطوری که می دانید تعدادی ازآژانسهای مسافرتی با توجه به سیاست کاریشان اقدام به پیش خرید صندلی هواپیما و اتاق هتل می نمایند که در اصطلاح به اولی چارتر ودر هتل گارانتی بکار می برند اما همیشه پیش گویی آنها درست از آب در نمی یاد و در بعضی از مواقع عرضه بیشتر از تقاضا می باشد

و بنا به هر دلیلی از جمله ضعف  کادر فروش آژانس چارتر کننده موفق به فروش کلیه پرواز ها و هتل های که پیش خرید نموده است نمی شود و ناچارا در لحظات آخر ایشان چوب حراج به پرواز و هتل زده تا حداقل بخشی از ضرر و زیان را  جبران نمایید و متاسفانه هر سال تعدادی شرکت خدمات مسافرتی به همین دلیل دچار ور شکستگی می گرددند اما چاره نیست این منطق بازار و بیزینس می باشد.
همینطور که عکس آنهم صادقانه واگر پیش بینی ها درست از آب در بیاد در بعضی مواقع قیمت را دو تا سه برابر معمول افزایش می دهند

تور دبی ارزان بهار 91
تور دبی ارزان تابستان 91
تور دبی ارزان پاییز 91

تور دبی ارزان زمستان 91

 

 

 

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت