ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

چند سال تجربه کاری ما در خصوص دبی به ما این جرات را می دهد که بگوییم تور دبی تخصص ماست. شما می توانید بهترین قیمت های تور دبی و اقامت در دبی را از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه نموده و خاطرات خوشی را برای شما ثبت نماییم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش دبی

021 43 67 44 52

تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 1 مهر 1397 )

  • کاملترین اطلاعات اخذ ویزای دبی

کاملترین اطلاعات اخذ ویزای دبی

ویزای دبی dubai visa مدرکی است که ضمیمه گذرنامه یا پاسپورت شما می شود و نشان می دهد که درخواست شما مبنی بر ورود به کشور امارات توسط مسئولین مربوطه بررسی و تشخیص داده شده که شما واجد شرایط آن هستید که برای هدفی خاص وارد این کشور شوید در این پست بطور کلی با ویزای دبی و انواع ویزا در تور دبی آشنا میشوید.

 

ویزای دبی,انواع ویزای دبی

dubai visa

 

ویزا دبی یکی از ضرویات تور دبی است و به عنوان مجوز ورود به امیر نشین دبی میباشد. ویزای دبی مدرکی است که ضمیمه گذرنامه شما می شود و نشان می دهد که درخواست شما مبنی بر ورود به کشور امارات  توسط مسئولین مربوطه بررسی و تشخیص داده شده که شما واجد شرایط آن هستید که برای هدفی خاص به آن کشور وارد شوید.

 

http://dubaiiran.com/dubai-visa.html

 

بر خلاف ساير کشورهای دنيا ویزای امارات توسط اداره مهاجرت و وزارت کار صادر می شود و نه توسط سفارت خانه های امارات در دنيا. نياز به ويزای دوبی برای مليت های مختلف، تفاوت بسياری دارد و قوانين مربوط به آن بدون اطلاع قبلی تغيير می کنند. لذا قبل از سفر حتما اطلاعات لازم را کسب نماييد و نسبت به تهيه ويزا دبی از تهران اقدام نماييد.

 

 

dubai iran visa

 

 

انواع ويزا دبی  Dubai visa type
 

  • ويزاي موقت دبی
  • ويزاي دائم دبی

 

 ويزاي موقت دبی خود به سه نوع تقسيم مي شود

  ويزاي ترانزيت
  ويزاي توريستي دبی
  ويزاي تجاری

 

ويزاي ترانزيت دبی

مدت اين ويزا 14 روز است و روز ورود و خروج محاسبه نمي شود. اين ويزا از طرف اداره مهاجرت دبي صادر مي شود. اين ويزا قابل تمديد نمي باشد. اعتبار اين ويزا از تاريخ صدور، 14 روز مي باشد و در صورت عدم استفاده در اين مدت از درجه اعتبار ساقط مي شود.


ويزاي توريستي دبی

اين ويزا يک ماهه مي باشد و امکان تجديد زمان آن وجود ندارد. اين ويزا به ايرانيان و شهروندان 33 کشور ذکر شده در قسمت ويزاي زيارتي تعلق نمي گيرد.


ويزاي تجاری دبی

اين ويزا جهت ايرانيان و اتباع ساير کشورها صادر مي گردد. و برای کسانی است که به منظور کار به دبی سفر میکنند.

 

برای صدور ويزا دبی به هر علتی مثل تجارت، سياحت و غيره، شخص، شرکت و يا سازمانی در دوبی می بايست ضمانت تقاضا کننده ويزا را به عهده بگيرد و بدين ترتيب عملا و قانونا مسئول مسافر شناخته می شوند و بايد مسافر را در تاريخ مقرر از کشور خارج کنند. اين مسئول در امارات به نام “کفيل” معروف است.لذا برای صدور ويزا يک کفيل لازم است که واجد شرايط کفالت باشد. کفيل در دو صورت می تواند برای مسافر ويزا درخواست نمايد. اول اينکه از نزديکان مسافر باشد که در اين صورت بايد فرم نسبيت از سفارت مربوطه دريافت کند و يا رابطه تجاری داشته باشد. در روش دوم بر اساس رابطه های کاری و تجاری، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی می توانند برای مسافر خود درخواست ويزا نمايند. لازم به يادآوری است که ويزاهای توريستی و يا زيارتی توسط خطوط هوايی، هتل ها و يا آژانس های مسافرتی درخواست می شود (به همین علت آژانسهای مسافرتی از کلیه مسافرین دوبی خود ضمانت اخذ می نمایند).

 

اگر برای نوروز95 برنامه خاصی ندارید تور دبی را به شما پیشنهاد میکنیم بهترین هتل مجهر و مدرن با بهترین امکانات در شهر رویایی دبی در انتظار شماست.

تماس از شما مشاوره رایگان از ما

سعادت سیر گیتی مجری مستقیم تور دبی

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

 زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور دبی فعالیت دارد،

 شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم. ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد  و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعيمان به اين است که مشتری مدار باشيم چرا که می دانيم نگهداری يک مشتری به صرفه تر از هزينه تبليغات برای جذب مشتريان جديد می باشد.
  • امکانات سرويس دهی مطلوب و پشتيبانی خوب از مشتريانمان را دارا باشيم.
  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشيم.
  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توريستی تجاری سرمايه گذاری …) به مشتريانمان مشاوره رايگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمينار,بازديد و…داشته باشند آپشن ها خوبي به ايشان ارائه می نماييم.
  • تمامي مسافرانمان را بدون استثنا بيمه می نماييم و اميدواريم مشتريانمان هيچ وقت از آن استفاده ننماييد ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسيار خوبی است.

 

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به دبی رو دارم ، میخواستم بدونم تور دبی شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

جواب

مدیریت سایت

مدیریت سایت

مدیریت سایت